Empire: Four Kingdoms

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49 MB
  • Sürüm 1.0.10
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Goodgame Studios
Dünya üzerinde milyonlarca beğeneni ve oyuncusu bulunan Empire: Four Kingdoms oyununu Android işletim sistemine sahip cihazınızda oynayabilirsiniz.

Dünya üzerinde milyonlarca beğeneni ve oyuncusu bulunan Empire: Four Kingdoms oyununu Android işletim sistemine sahip cihazınızda oynayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Empire: Four Kingdoms oyununda kendi imparatorluğunuzu kurarak oyunda bulunan dört krallıktan en büyüğüne sahip olmaya çalışmalısınız. Son derece başarılı grafiklere sahip olan oyuna öncelikle kendinize ait bir kale inşaa ederek başlayabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe elde ettiğiniz kaynakları kullanarak ekonomik olarak büyüyecek ve diğer oyunculara karşı kendinizi savunmak için büyüyen ekonominizi kullanarak güçlü bir ordu yaratabileceksiniz. 

Oldukça zorlu maceralara atılacağınız oyunda servetinizi ve şöhretinizi artırmak için düşmanlarınızın kalelerini yapmalayabilir ve onlara karşı savaş açarak ganimetlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde belirlediğiniz büyüklük ya da hedefinize ulaşmak için başka krallıklar ile birlikte ittifak oluşturabilir, diplomasi yollarını kullanabilir ya da kendinize güveniyor iseniz tek başınıza ordunuzu yöneterek düşmanlarınızı yenebilirsiniz.

Fantastik grafiklere sahip olan Empire: Four Kingdoms oyunu son derece eğlenceli olmasının yanı sıra tamamen ücretsiz olarak oynayabilir, kalenizi geliştirerek ordunuzu ve krallığınızı yenilmez bir hale getirebilir, kaynakları toplayarak ekonominizi büyütebilir, askerlerinizi kazandığınız ganimetler ile yeni silahlar alarak donatabilir, oyun içerisinde bulunan dört farklı krallığı keşfedebilir ve son olarak sonsuz oyun ve eğlence deneyimini yaşayabilirsiniz.

Empire: Four Kingdoms indir